Sklep Techemznaki znaki bezpieczeństwa


Informacje

Dodany: 2018-08-23
Kategoria: biznes

Tagi dla artykułu

biznes

foto
Projektowanie stron Szczecin

foto
Lencia sukienki dla niemowlą


Sklep Techemznaki znaki bezpieczeństwa

Zajmujemy się produkcją znaków bezpieczeństwa od ponad 20 lat . Ogromne doświadczenie naszej firmy owocuje jakością wykonywanych przez nas produktów. Produkujemy znaki korzystając z surowców najwyższej jakości, spełniając wszelkie możliwe normy.

Od długiego czasu, jako jedni z przodujących liderów w branży, używamy innowacyjnych i ulepszonych materiałów fotoluminescencyjnych. Przy produkowaniu używamy najnowszej generacji ploterów. Wydruki znaków wykonujemy na folii oraz na na płycie fotoluminescencyjnej. Dzięki temu nasze znaki są łatwo dostrzegalne przy słabym oświetleniu , na co znaczący wpływ ma pokrycie specjalną farbą zawierającą pigment emitujący światło. Znaki należy ochraniać przed wygięciami i zarysowaniami, które mogą uszkodzić ich powierzchnię przez przerwanie świecącego materiału.

W naszym asortymencie odszukają Państwo przeróżnego rodzaju znaki bezpieczeństwa, jak na przykład znaki bezpieczeństwa drogowego, ewakuacyjne i przeciwpożarowe. Znaki te przez uniwersalne oznaczenia, dają gwarancję bezpieczeństwa dzięki dokładnej informacji o zasadach i występujących zagrożeniach związanych z konkretnym terenem. Produkowane przez naszą firmę znaki bezpieczeństwa spełniają wszelkie narzucane normy, zatwierdzone w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie taśma ostrzegawcza żółto czarna sprawdź wyrobów, które służą ochronie życia, mienia i zdrowia, a także bezpieczeństwa publicznego. Stosujemy się do wszelkich zasad wydawania i dopuszczania tych wyrobów do użytku publicznego.

W naszym asortymencie widnieją również znaki bezpieczeństwa i higieny pracy, które spełniają wymagania stawiane przez Unię Europejską, oraz które są zgodne z przepisami Państwowej Agencji Pracy, wykonane przez naszych specjalistów, solidne i łatwe w montażu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą znaków bezpieczeństwa.

Najnowsze artykuły:

Top